TÄVLING - ALL INCLUSIVE-RESA TILL GREKLAND

Detta är ett sponsrat inlägg i samarbete med Sunweb.
 
 
NU NI HÖRRNI!
 
Nu ska jag berätta någonting väldigt roligt för er. Jag har inlett ett magiskt samarbete tillsammans med researrangören Sunweb som jag tror att ni kommer älska. Ni kan nämligen tävla om en all inclusive-resa till hotellet ovan i augusti. Jag berättar mer nedan, men först! Vilka är Sunweb? 
 
Sunweb är en internationell researrangör med mer än en miljon resenärer per år. Varför har inte vi hört talas så mycket om dem tidigare då? Jo, för att de nyligen har startat upp sin verksamhet i Sverige. De har över 25 års erfarenhet i branschen och deras främsta "egenskap" är att de erbjuder grymma resor med all inclusive till bra priser, många av resorna ligger på strax över 3000 sek per person inklusive flyg + transfer. HUR bra? 
 
Nu har jag fått chansen att lotta ut en resa för två personer till Grekland och Kreta i september, hotellet ovan heter Solimar Aquamarine och det är där ni kommer att bo. Självklart ingår flyg + transfer, så det enda du behöver göra är att hoppa på flyget och få njuta med din vän, mamma, pappa, farmor, farfar eller partner osv i en hel vecka och lämna the plånka at home. Utresa sker från Stockholm eller Köpenhamn (du tar dig till flygplatsen på egen hand) och du väljer själv ditt avresedatum under september månad!
 
Hur tävlar du? 
- Genom att enkelt signera upp dig på Sunwebs nyhetsbrev, det gör via deras hemsida här(!) och skriv en kommentar med din mail här. Det räcker att du skriver den anonymt i mailfältet, men skriv då ditt förnamn i kommentaren.
 
Eftersom att jag aldrig har varit i Grekland så sticker jag och Frida dit den 20 juli för att testa på ett av deras andra hotell på Rhodos. Men mer om det senare såklart! Nu fokuserar vi på tävlingen tycker jag. :)
 
Tävlingen avslutas den 14 augusti och vinnaren meddelas den 15 augusti så att ni hinner göra er redo och välja ert avresedatum!
 
KÖR HÅRT! 
 
Detta är ett sponsrat inlägg i samarbete med Sunweb.
248 kommentarer »
Emma

emma.nordlof@hotmail.com

Lisa

Wooooooow!!!!!! :D

Louise moberg

louisemooberg@gmail.com

Gabriella

Gabriella (har skrivit min mailadress)

Luisa

Luisa

Hanna.tengsved@hotmail.com

Hanna

Kajsa

Kajsa

Emilia

Emilianoor.S@gmail.com

Anonym

Kelly kell_tu@hotmail.com

Anonym

Emma strömkvist

Hannamatildah@hotmail.com

Hannamatildah@hotmail.com

Hannamatildah@hotmail.com

Hannamatildah@hotmail.com

Anonym

Hannamatildah@hotmail.com

Jennie

Jennie, vore ju perfekt då jag fyller 30år i september 😄

Arvid

Arvid

Anonym

c.gustafsson00@gmail.com !!

Frida

fridanson@live.se

Amandamohammadi@hotmail.com

Amanda

Anonym

Åh, jag älskar Grekland! :-)

Alicia

Wow!!

Sofie

Grekland är ju bara bäst! 😊

Anonym

Maria

Anonym

Maria

Moa

Lätt :D

Malin.svensson_hallgren@telia.com

Malin

Siri

:):):):):):):):):)

Anonym

Malin

Jessica

Det hade varit en DRÖM att få bjuda med min käraste tvilling Angelica på en solresa. <3

Lisa_136@hotmail.com

Hade varit grymt o bjuda med min fina sambo dit ❤️

Angelika

angebange@gmail.com

Ida

Wi!

Malin

Malinberger@live.com

Malin

Exakt vad jag och min sambo behöver 😎🍉🍓🍷

Malin

Malin :) hoppas hotellet på Rhodos serverar sill och potatis till dig ;)

Sandra.koivusaari@gmail.com

Ååååh dröm😍håller tummarna så hårt!🙌 Sandra.koivusaari@gmail.com

Emilia

Emilia

Anna

Vilken bra tävling! Hade tagit med min underbara mamma ❤️

Sarah

sarah.okafor@hotmail.com
Skulle vara perfekt och bjuda mamma som fyller 60 då😊

Wilma

<3

Mikaela

mikaela.lindh@hotmail.com

Juliana

Juliana_tas@hotmail.com

ellinor.gustafsson@outlook.com

Ellinor Gustafsson

Matilda mmatildafritz@hotmail.com

Åhhhhh hell yeah!!! Har anmält mig till nyhetsbreven. Grekland är ett drömresemål! Så spännandee

Matilda mmatildafritz@hotmail.com

Åhhhhh hell yeah!!! Har anmält mig till nyhetsbreven. Grekland är ett drömresemål! Så spännandee

Eriicsson_@hotmail.com

Petra

Martina

Åh låter underbart! Martinahante86@hotmail.se

jeanette@kessler.nu

Jeanette 😺😻

Am.nilsson@hotmail.com

Anna, Har skrivit min mailaddress:)

Anonym

fredrikssonlinnea@hotmail.com

Linnéa

fredrikssonlinnea@hotmail.com

Linda

Linda.badom@hotmail.com

Anonym

Felicia feliciapersson93@me.com

Hade varit helt underbart att få ta med min sambo dit och njuta bara vi två och ta hand om varandra, då vi båda sliter som djur och vi har så lite tid för varandra I vardagslivet 🌸

Ellen Erkenborn

ellen.erkenborn@gmail.com

Emma

Håller tummarna ✊️😍

Olivia

Olivia

Toveberglund@hotmail.com

Tove

Frida

fridambjorck@gmail.com

Anonym

jag är med :)

Michaela

Michaela 🛩🌞

Janina Eriksson

janina_eriksson@hotmail.com

Janina Eriksson

janina_eriksson@hotmail.com

Jeanette

Vill självklart vara med o tävla! :D Jeanette

Hanna

hannanilsson@live.se

Matilda

Åh, de hade varit så underbart att få ta med min kille på denna resa efter att ha gått igenom en grymt tung vår! matildaamneklev89@hotmail.com

Johanna Harderud

Jag är med och håller tummarna! Lilla_harderud@hotmail.com :D

Johanna Harderud

Jag är med och håller tummarna! Lilla_harderud@hotmail.com :D

Frida

fridagustafsson__@hotmail.com

Joella

😍😍

Jennifer

Jennifer

Elin

Elin

Ida

Åh det hade varit magiskt!
Ljungquistida@hotmail.com

Ida

Åh det hade varit magiskt!
Ljungquistida@hotmail.com

Frida

Frida

Sofia

fia.campbell@yahoo.com. Fantastisk tävling, såklart vill jag vara med! 😍

Hanna

Hanna

Johanna Persson

Johannaperssson@hotmail.com

Hade varit superkul att vinna 💃

Malin Petersson

Malinpetersson_1@hotmail.com

Helena

Helenasund91@gmail.com

Rebecka

Rebeckaschuellerqvist@gmail.com

Ronja

Rooonye@gmail.com

Rebecca

Klar! :D

Louisenilsson@msn.com

Louise

Jenny Amin

Jenny_amin@hotmail.com

Wictor Berntsson

Detta blir perfekt efter jag och min Tjej fött våra tvillingar :)

Christoffer Larsson

Så jävla KLAR för Grekland

Linnéa Olsson

linnea1865@hotmail.com

Linnéa Olsson

linnea1865@hotmail.com

Anonym

lagge_11@hotmail.com

Louise J

Tjohooo! Om jag vinner ska jag ge resan till mina föräldrar som firar 35-årig bröllopsdag! :D<3

SOFIA

åh, jag som aldrig vinner på tävlingar. Hade varit perfekt att åka på förlovningsresa (är nyförlovad) dit men jag studerar och vi då har ingen möjlighet ekomiskt att resa i sommar. Hade varit så att åka dit och få en paus från plugget och unna sig grekiskt god mat <3

Martina

Martina
Martina@tripo.se

Caroline

Carolineroque88@hotmail.com Hoppas😎☀️

Anonym

Hoppas 😎☀️

Josefine

Josefine

Frida

Frida

Anna Holmström

SOL!

Sofia

Härligt! 🌞

Alexandra

Aalexandran@live.se

Alexandra

Alexandra

Aalexandran@live.se

Alexandra

Isabella

Isabellajackson@hotmail.se

Caroline K

check!

Sofia

s.ofiia@hotmail.com

Michaela Nordström

Michaela

Sofia - bipolär och f.d laestadian

Men gudars skymning vilken underbar tävling! Extaaas :D Jag heter Sofia Vähäjylkkä och min mail är sofiiian93@hotmail.com (helt okej att den syns offentligt) :)

Elin.ottersten@yahoo.se

Elin

Sofie S

Sofie 👙☀️

Anonym

Hade varit en dröm o uppleva detta med min fina pojkvän ☀️✈️

Anonym

Lisa_136@hotmail.com

Anonym

Lisa_136@hotmail.com

Victoria

Vilken dröm!

Alexandra

Hoppas hoppas hoppas! 😍

Josefin

Josefin

Erika

Wohooo, vore ju fantastiskt att vinna och få fira 25-årsdagen utomlands med min sambo :)

Erika Engström

Annaandersson83@hotmail.com

Anna

Annaandersson83@hotmail.com

Anna

Bea

bea-@live.se

Amanda

amanda.smangs@live.se

Martina

martinanorling@hotmail.com

Erika

eriikasworld@gmail.com

Sofia

Vill sååå gärna åka men min bästa vän! 😍

Frida

frida_selberg@msn.com

Linnea

Woohoo är så med och tävlar!!!

Mikaela

Hur mysigt hade inte detta varit innan tre års studier tar sin början ;)

Mikaela

Mikaela

Elin

Elin :D

pia.walter@hotmail.com

Kul att få chansen o testa ny researrangör 🍀

Winta

Winta :)

Kristina

Kul tävling, klar man deltar :D

Jennifer

Åh vad härligt! Hoppas man får uppleva denna dröm :)

Jennifer.Hult@outlook.com

Trine

Wow!

Trine

Trine

Maria

Maria.a.hoglund@hotmail.com

Maria ❤️

Anonym

Cornelia Liljebladh cornelia-liljebladh@hotmail.com dröööööm resa

Emelie

Emelie
memelie1999@gmail.com

Anonym

Jaqqe_92@hotmail.com - vilken kul tävling Aina! Lätt med 😍☀️💙

Anonym

Oh wow, det här hade ju bara vart för bra för att vara sant! Aldrig vart till Grekland och det har alltid vart på min lista att åka dit. Efter ett par tuffa år så hade detta vart väl behövligt! Är stammis på grekiska kolgrillsbaren 😝Hade ju vart så kul att få äta äkta grekisk mat i just Grekland! Håller alla tummar och tår jag kan hitta :) johannabrb83@gmail.com

Anonym

Oh wow, det här hade ju bara vart för bra för att vara sant! Aldrig vart till Grekland och det har alltid vart på min lista att åka dit. Efter ett par tuffa år så hade detta vart väl behövligt! Är stammis på grekiska kolgrillsbaren 😝Hade ju vart så kul att få äta äkta grekisk mat i just Grekland! Håller alla tummar och tår jag kan hitta :) johannabrb83@gmail.com

Anonym

Men åh, nu var jag för snabb att press send😝 Johanna heter jag (stammisen på grekiska kolgrillsbaren) 😋

Nikolina

Åh vilken rolig tävling, taggaa!!

Elvira

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
*fingers crossed*

Anna

Annagunnarsson_@hotmail.com älskar Grekland 😍😍

Jenny

jenny__sellin@hotmail.com

sofia.88@hotmail.com

Sofia

Elin

åååh! vad fint , jag och min sambo vill så gärna resa då vi båda bara har varit i Spanien , hade varit så underbart att få bjuda med honom. Elliz232@hotmail.com

Cajsaa

cajsa.ander@live.se

Anonym

Emma

Anonym

Emma

Molls

Molls: Grekland - here we come, får se om jag tar med min man eller mor =)

Ida

ida.antonsson86@gmail.com

Ååå jag har aldrig varit i Grekland! Är nykär och jävlig och min pojkvän och jag har pratat om att vi vill till Grekland så det hade varit helt underbart att få åka dit!!

Frida

Frida :)

Emilie

Men jaaaaaaa va kul!!!! 😄😄

Jonna

Jonna.johansson97@icloud.com

Anna

Anna.L.S.Olsson@gmail.com

Lejon8504@hotmail.com

Åh jag hoppas verkligen jag vinner denna tävling, skulle utan tvekan ta med min mamma då hon verkligen behöver komma bort och få ta det lugnt. Linda

Marie-Louise

Åh det hade ju varit fantastiskt!

Anna Berg

Anna Berg

Rebecca A.U

Rebecca

Anonym

Tilda

Anonym

Tildaw_95@hotmail.com

Anonym

Moa

Amanda

Amanda.

Oh vilken fantastisk tävling! Håller tummarna nu! :)

Amanda

Amanda

Susanne

Susanne

Nanette

Nanette.paukkonen@hotmail.com

Andrea

Lundqvistandrea@live.se

Alexander

🙏

Linda

Å gud så underbart! =)

Madeleine

madeleine.salven@hotmail.com

Ida

Åh detta vore drömmen!

Anna

Annasjodin88@hotmail.com

Anna

Annasjodin88@hotmail.com

Maja

sååå kul :D

Nina

Nina , jag har aldrig flugit under mitt 26åriga liv så håller tummarna!

Sandra

Sandra

Victoria

Victoria

Anna

Mail2.blue@hotmail.com

Anna

Mail2.blue@hotmail.com

Johanna

Hej jag är jättegärna med och tävlar!
johannafb@telia.com

Erika

Jag är med 😍😍😍😍

emelie

emelietegebo@gmail.com

Ida

ihjerpe03@hotmail.se

mariaavesta@yahoo.se

Maria
mariaavesta@yahoo.se
Håller tummarna :)

Anonym

Malin

Anonym

Caroline

Mimmi

Mimmi!

Mimmi

Mimmi!

Anonym

Maja :)

Anna

Mitt drömresmål 😍

Anonym

Isabel

Felicia

Feliciaknorn@hotmail.com

Anonym

Chanelle! :D

Åsa

asavalkeapaa@hotmail.se

Elin

Eliinlundberg@live.se

Cissi_steen@hotmail.com

Cissi

Jennifer och Alex

Klar :D

Anonym

Emma :)

Louise

Louise

Anna

Anna

Anonym

Wohoo 😀

Andrea Carlgren

Andrea!

Andrea Carlgren

Andrea!

Malisa T

Malisa 🌞🌊✌️🇬🇷❤️

Gabriella

wahlbeckgabriella@gmail.com

Svea Johansson

johansson.svea@gmail.com

jessie

Jekka_87@hotmail.com

Jessika

Jessika

Emma

Emma

Emma

Emma Andersson

Emma

Emma Andersson

Anonym

Angelica Wallgren!

Sofie

Sofie

Axelina

Axelina! Passar verkligen perfekt med resa i september då jag slutar mitt nuvarande jobb sista augusti!! Plus att jag alltid har drömt om Grekland😍

Cecilie

NEJ VAD NAAAJS! Hoppas!!! :D Cecilie

Daniel

Magiskt!

Ida

(Y)

Erika

Det skulle vara underbart att vinna :)

Madeleine

Madeleine

Anonym

Amanda

Natasa Slatinac

natsl780@student.liu.se

Linnea J

Kattenjansson93@hotmail.com

Är gärna med och tävlar, skulle ta med min fina mamma som alltid velat åka till Grekland 😃

Ellinor

Elliiihe@gmail.com

Angelica

angelicalundquist@live.se

Daniela

!!

Isabelle

(Y)

Denize rodriguesdenize@outlook.com

Denize
rodriguesdenize@outlook.com

Denize rodriguesdenize@outlook.com

Denize
rodriguesdenize@outlook.com

Melina

:)) följer!!

Anna

Vill såå gärna åka!!

Torun 🙋🏼

Hola

Matilda

Matilda

Sigrid

SÅ LADDAD! Håller alla tummar och tår!

Josefin S

jjoosefiin@hotmail.com

Anonym

dewallsandra@gmail.com

Sandra

dewallsandra@gmail.com

Anonym

Ojojoj, vinner aldrig något men skam den som ger sig..

Anonym

Ojojoj, vinner aldrig något men skam den som ger sig..

Erika

Då får man väl hålla tummarna nu då :) // Erika

Anonym

Elin

Amanda

Wiihhhiiiiyy

Sofia

Jag håller tummarna att det blir en resa i det blå, att få känna sanden mellan mina tår!

Linda

linda_degerholm@hotmail.com

Kimberly

kimbo9_414@hotmail.com

Magdalena Klingstrand

Magdalena Klingstrand

Anonym

Hej! nathalie.ronn@hotmail.com
Hade vart sååå kul att vinna detta så jag kunde ta med mig min syster på detta som födelsedagsöverraskning! ☺️

Natalie

Pick meeeeeeeee pick meeee!

Victoria

Åååh det skulle vara bästa överraskningen till tvillingsystern, victoria.engkind@hotmail.se

Anonym

Desirée

Loise

Loise